VERSLO MOKYKLA ONLINE

Artimiausias kursas - rugsėjo 21 d.
Daugiau apie kursą
Mokymus online veda:
verslininkė Vilma Zalanskaitė
mikro ir smulkiam verslininkui
  • Seniai norėjai sukurti savo verslą ir dirbti sau?
  • Bet nuolat baiminiesi, kad nežinai nuo ko pradėti ir kaip sugalvoti idėją?
  • Kur gauti lėšų verslui?
  • Ar palaikys tave artimieji?
Jei nemėgsti skaityti - žiūrėk video. Visą informaciją rasi čia:

Artimiausias kursas

Vilma Zalanskaitė
2 kursas: VERSLO PLĖTRA IR AUGIMAS
Praktiniai mokymai, kaip padidinti pardavimus ir išplėsti verslą.
pradžia rugsėjo 21 d
Visi mokymai
VILMA ZALANSKAITĖ
Praktiniai mokymai, kaip per tris mėnesius sukurti savo verslą be investicijų.
VILMA ZALANSKAITĖ
Praktiniai mokymai, kaip padidinti pardavimus ir išplėsti verslą.
Registruotis į artimiausią kursą
rugsėjo 21 d.
Apmokėjus kursus iki rugsėjo 1 d. taikome 20% nuolaidą
Mano mokymai paremti tik praktinėmis žiniomis. Jokių nepatikrintų teorijų. Rodysiu, pasakosiu ir mokysiu, ką pati išgyvenau, sužinojau, išbandžiau, kas suveikė, o svarbiausia – kodėl pavyko.
Lektoriai
Per 20 metų patirtį turinti verslininkė
Viktorija Gončarova
Psichologė - konsultantė
Indrė Grikšaitė
Rinkodaros ir komunikacijos specialistė
Video patarimai
Akimirkos iš gyvų susitikimų
Jei norite užsisakyti seminarus šiomis temomis, kviečiu susisiekti:
Užduoti klausimą
Užpildykite formą ir mes susisieksime su jumis per 1 darbo dieną
Registruojantis į mokymus, Jūs sutinkate su privatumo politika
Atsiliepimai
Jei jau seniai svajojate apie gyvenimo pokyčius, turite mielą veiklą, kurią norite paversti verslu, jau pradėjote, bet dar neturite stabilių pajamų....kursai kaip tik Jums, gausite tiek naudingos informacijos, žinių, ir REALIŲ MOKYMŲ STEP BY STEP, kad "nuneš protą" ...teks sunkiai dirbti, bet net ir "palūžus" ar "pametus kelią", gausite visokeriopą palaikymą, motyvaciją judėti pirmyn, nes su jumis dirbs be proto nuoširdus, atviras ir atsidavęs savo veiklai žmogus/mokytojas/lektorius/verslininkas Vilma Zalanskaite. Fainiausia, kad Vilma ir visi kurso draugai yra tokie superiniai, kad būdavo nebaisu klausti bele kokio klausimo dieną, naktį, savaitgalį. O SVARBIAUSIA per 3 mėnesius su puikiąja Vilma Zalanskaite padarysite TIEK DAUG, kad jūsų verslas taps tikriausia realybe. REKOMENDUOJU!!!
Dovilė Rekašė
Kiek kartų per šią savaitę esate gavę įvairiausių pakvietimų sudalyvauti mokymuose, seminaruose arba projektuose. Daugybę tiesa? Kaip išsirinkti tuos tinkamus Online mokymus kad išleisti pinigai nebūtų išmetami i balą, o gautas žinias mes galėtume pritaikyti savo praktikoje arba darbuose. Mano vardas Sandra, esu visuomenės sveikatos specialistė – lektorė. „Points of you" trenerė ir metų sveikatos specialistė. Kodėl aš išsirinkau būtent Vilmos Zalanskaitės mokymus? Šiuos mokymus man pakuždėjo dukra, žiūrėdama Youtube kanalą „Roko nuotykiai". Tas balsas, jis buvo girdėtas. Jis užsifiksavo mano pasąmonėje, ir kaip tik tuomet pasirodė Facebook reklama, būtent tas pats balsas Vilmos Zalanskaitės. Taigi 3 mėn. pasiryžau kelionei po verslo platybes. Šių mokymų metu, aš turėdama idėja, ją sugeneravau, Vilmos dėka, ir dabar turiu projektą kuris duoda man pajamas. T.y. „28d projektas", kuris yra skirtas tiems žmonėms, kurie vis ieško atsakymų į sau rūpimus klausimus, kurie turi tam tikrų sveikatos problemų, ir jie nežino kaip su tuo susitvarkyti. „Points of you" sąmoningo žaidimo dėka, mes atsakysime į jums rūpimus klausimus, t.y. kortelių dėka, išsianalizuosime iš jūsų pasąmonės išėjusius tam tikrus dalykus, „Svajonių koliažo" metu mes susikursime tokią ateitį apie kurią svajojote. Taigi būtent šio, Vilmos Zalanskaitės mokymų kurso dėka, aš sukūriau savo projektą kuriame aš gaunu pajamas. Visa tai galite padaryti ir jūs prisijungę prie Vilmos verslo mokyklos. Jame yra išdėstyta labai aiški turinio medžiaga, labai daug praktikos, Vilma dalinasi labai labai naudingais ir pačios patirtais pavyzdžiais, kuriuos kai kurie ir mes išgyvename, bet ne visi esame pritaikę ar pagalvoję kad man taip neatsitiks. Džiaugiuosi ir dar dėl to, kad pabaigusi šiuos mokymus, tesiu mokymus toliau kartu su Vilma Zalanskaite, jau kitoje pakopoje, jau su jau turimu savo verslu, kad galėtume jį dar labiau išgryninti, ir gauti dar didesnes pajamas. Taigi visi tie kurie dvejojate, galvojate ir nežinote, tai būtent Vilma Zalanskaitė yra tas žmogus kuris ne tik motyvuoja, bet ir duoda tiek daug naudingų patarimų, jis niekada jūsų nepaliks, jis visąlaik patars, ir padarys visa kas geriausia, kad tik jūs gautumėte pajamų. Žinoma jūs to turite norėti ir patys. Taigi visus norinčius kviečiu prisijungti ne tik prie savo „28d projekto", bet ir prie mokymų, kurie yra tikrai be galo naudingi, 100 proc patikrinti. Kviečiu patirti ir turėti toki gyvenimą apie koki svajojame.
Sandra Kapeliorienė
Vilma atradau labai senai ir jos video dažnai užmotyvuodavo kažką iš savo svajonių nuveikti. Labai džiaugiuosi, kad pastebėjau jos naujus verslo mokymus.
Jeigu jūs dar tik pradedate savo svajonės įgyvendinimą, jeigu turite savo veiklą ir norite paversti tai kiek labiau verslu, jei Jūsų klientai yra fiziniai asmenys, pardavimai online, norite padidinti savo žinomumą galutiniam vartotojui tai labai rekomenduoju praeiti jos mokymus, nesiblaskyti per visus. Jei paskaičiuotumėte kiek jie visi atskirai kainuos, tai šie mokymai gana pigūs.
Ačiū Vilma, atradau tiksliau užsitvirtinau savo norus ir toliau keliauju savo tikslo keliu.
Nuoširdžios sėkmės tau.
Viktorija Novojatlova Jakštė
Pirmiausia, tai jūsų asmenybė. Ji įkvepia. Jūsų laisvė irgebėjimas apie viską kalbėti atvirai ir paprastai. Taip kaip yra, nevyniojant į vatą. 2. Optimistinis požiūris. Ir net mokant elementarių dalykų gebėjimas šalia viso to į viską žvelgti plačiau, neatitrūkstant nuo esmės. 3. Kad ką bedarytum, svarbiausia pradėti ir daryti, kaip gausis , taip gausis. Rezultatą išanalizuosi, įsivertinsi, ar nori toliau tęsti, jei taip, ką ir kaip toliau daryti, kuria linkme judėti. Bet kokiu atveju, tai bus patirtis, kuri yra aukso vertės. 4. Stipriai veikia dalinimasis patirtimis ir išvadomis, kurias padarėte. Pačiuose elementariausiuose jūsų pvz atradau bazinius verslo, kaip žmogaus veiklos, suvokimus. Jis stipriai pasikeitė. Būtent man. Dingo nesėkmės baimė, tam išeikvodavau daug energijos. Suvokimus, kad būtina išmokti deleguoti darbus ir, svarbiausia, kad pats gali daryti tai, ką sugebi daryti geriausiai ir tas veža. O su laiku, kas neišvengiama padaryti, gali deleguoti kitiems, net jei jie padarys ir ne taip gerai, kaip manai, kad padarytum pats. 5. Ieškojimas galimybių. Jos tvyro ore. Tai ištransliavote remdamasi savo asmeninės patirties pvz. 6. Stipriai transformuoja namų darbai. Kai analizuoji savo veiklą, tikslus ir pan. Atrandi, kad tarkim daug ką darai iš inercijos, automatu, ir laikas daryti kitaip, bet nežinai kaip ir numoji ranka. 7. Verslas ne tik pinigų darymas, tai , pirmiausia, galimybė savirealizacijai. Žodžiu, šiam kartui tiek. Dar, manau , bus daug atradimų. Bet , manau, vienas iš stipriausių ir labiausiai paveikiančių dalykų yra dalijimasis savo asmenine patirtimi, nes tai yra tikra. Teorijos lieka teorijom. Ačiū.
Jolanta Malvičienė
Kontaktai:
Klausimai dėl kurso:
vmokymai@gmail.com
+370 684 42501

Paskaitų organizavimas, mokymai įmonėms,
praktiniai užsiėmimai, bendradarbiavimas: vmokymai@gmail.com
© UAB "21 STUDIJA", Gelvonų g. 2-105, LT - 07149 Vilnius, Įmonės kodas: 303273078, A/S LT 904010051004272402.